Rejs z Santa Line? Coraz więcej pasażerów wybiera prom na świąteczny wyjazd.

Zaledwie dwa miesiące dzielą nas od świąt Bożego Narodzenia. Stena Line po raz kolejny podczas tego szczególnego okresu zmienia nazwę na Santa Line, aby celebrować wspólnie z gośćmi na pokładach promów te magiczne, przedświąteczne chwile. Liczba rezerwacji na wszystkich liniach łącznie jest już większa niż w roku ubiegłym. W porównaniu do analogicznego okresu w 2015r., liczba rezerwacji na wszystkich trasach pomiędzy listopadem i grudniem wzrosła o 5 proc.

Nadchodzi czas spotkań przy świątecznym stole. Już za chwilę na pokładach statków Stena Line będzie można poczuć prawdziwą atmosferę świąt. W porównaniu z rokiem ubiegłym, liczba rezerwacji wzrosła o 5 proc. Stena Line rozpoczynając świąteczną kampanię po raz kolejny zmienia nazwę na Santa Line i zaprasza podróżnych, aby wspólnie poczuli magię tegorocznych świąt Bożego Narodzenia na pokładach promów.

Okres przedświąteczny to doskonała okazja do odwiedzenia jarmarków bożonarodzeniowych w poszukiwaniu wyjątkowych prezentów i regionalnych przysmaków. Ubiegłoroczna edycja Santa Line spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród naszych podróżnych. Popularnością cieszyły się specjalne wyjazdy, jak „Boże Narodzenie po szwedzku” a także konkursy w mediach społecznościowych. Dlatego w tym roku powtarzamy akcję.  – mówi Pedro Canchaya, dyrektor marketingu w Stena Line Polska

Santa Line prezentuje: Prezent świąteczny na pokładzie
Rejs to dla wielu podróżnych doskonała okazja do zakupienia prezentów dla najbliższych w pokładowych sklepach, gdzie ceny są nawet o 40% niższe niż na lądzie. Operator promowy dokonał analizy porównawczej sprzedaży w październiku 2015 i 2016 na pokładach statków, wyszczególniając produkty cieszące się największą popularnością: są to perfumy CK1 i zabawki filmowe dla dzieci. Porównanie wykazało, że perfumy CK1 cieszą się ciągle popularnością, a ich sprzedaż wzrasta. Ubiegłorocznym bestsellerem dla najmłodszych okazały się zabawki i akcesoria z filmu „Kraina Lodu”. W tym roku niewątpliwie staną się nim produkty z filmu „Trolle”.

Z dumą prezentujemy nasze propozycje na tegoroczny prezent świąteczny; są to perfumy unisex CK1 oraz zabawki z filmu „Trolle” dla dzieci. Ten zapach to unikalna kompozycja, z którą każdy poczuje się wyjątkowo i która będzie się podobała przez długi czas – mówi Cecilia Alenfelt, Commercial Manager w Stena Line.

Czy wiesz, że…
    Co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia  na pokładzie statków Stena Line spożywanych jest 1.1 miliona krewetek
    … i 625 000 mięsnych klopsików szwedzkich
    Stena Line transportuje 1.2 miliona choinek ze Szwecji na Święta

santa-line_logo

Źródło: stenaline.pl