Kupuj i wygrywaj – konkurs z atrakcyjnymi nagrodami w Klif Centrum Handlowym!

13 listopada w gdyńskim Klifie rusza zakupowa akcja promocyjna. Kupując prezenty najbliższym można także sobie sprawić nie lada niespodziankę – do wygrania jest nawet 10 000 zł!

 

Mechanizm akcji promocyjnej jest prosty – w okresie od 13 do 25 listopada robiąc zakupy
w gdyńskim Klifie należy rejestrować paragony u hostessy w Punkcie Obsługi Konkursu. Co istotne, paragony nawet z różnych dni można ze sobą łączyć dopisując je do swojego konta konkursowego. Nagrodzone zostaną osoby, które zbiorą najwyższe kwoty na swoich paragonach. Do wygrania karty upominkowe na zakupy w Klifie o wartości od 500 zł do 10 000 zł. Finał zabawy i uroczyste wręczenie nagród nastąpi 27 listopada.

 

Zaplanuj już teraz swoje świąteczne zakupy i zdobądź atrakcyjne nagrody pieniężne!

 

***

Klif Centrum Handlowe powstało w Gdyni w 1996 roku jako jedno z pierwszych obiektów tego typu w Polsce. Od ponad 18 lat dobrze wpisuje się w handlowy rynek Trójmiasta, zwiększając wciąż różnorodność oferty i podnosząc jej jakość. Klienci trójmiejskiego Klifu cenią komfort robienia zakupów w kameralnej atmosferze. Klif postrzegany jest jako wyznacznik dobrego stylu oraz źródło inspiracji i informacji o nowościach w świecie mody. Klienci znajdą tu szeroką ofertę polskich i zagranicznych marek, w tym wielu niedostępnych w innych centrach handlowych w Trójmieście, takich jak m.in.: Bizuu, Bohoboco, Brunello Cucinelli, Calvin Klein Jeans, Chantelle, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Longchamp/Noble Place, Marciano Guess, Marella, Max Mara, Patrizia Pepe, Pennyblack, Piazza di Moda, , Stefanel, Tommy Hilfiger, Tailored Versace. Obecne są również znane i lubiane sieciowe marki odzieżowe: H&M, New Look, Zara, ZaraKids, Reserved oraz salony z branży kosmetycznej tj. Douglas, Sephora, Drogeria Super-Pharm i Rossmann Lux. Ofertę uzupełniają delikatesy ALMA oraz placówka mBanku.