Sklep dla pasjonatów pianin – PianoStore

21 grudnia 2018
 

PianoStore jest doskonale zaopatrzonym sklepem, w którym każdy muzyk znajdzie to, czego szuka. To szeroki wybór instrumentów różnego rodzaju, a także wiele przydatnych akcesoriów i gadżetów, które spodobają się każdemu, kto w swoim życiu jest związany z muzyką. PianoStore to przede wszystkim sklep dla pasjonatów, ale i miejsce, gdzie w wygodny sposób można zrobić zakupy – szybko i bez wychodzenia z domu. A jeśli chcielibyśmy odwiedzić sklep stacjonarny, aby na żywo sprawdzić dostępny asortyment, koniecznie trzeba skierować swoje kroki do salonu muzycznego PianoStore na ul. Tadeusza Wendy 15 w Gdyni.

Pianina cyfrowe, akustyczne, a także przenośne i sceniczne

Jednymi z flagowych produktów sklepu PianoStore są oczywiście pianina. Z pewnością warto zauważyć, że można tutaj wybierać spośród bardzo wielu rodzajów tych instrumentów. Po pierwsze są to pianina cyfrowe, które są projektowane tak, aby jak najwierniej odzwierciedlać brzmienie fortepianu. To najnowocześniejsze wersje tychże instrumentów tworzone przez tak kultowe marki jak Yamaha, Kawai czy też Kurzweil. Wiele modeli z tej kategorii jest tak wiernym odzwierciedleniem tradycyjnych pianin, że granica pomiędzy nimi pozostaje bardzo cienka i niezauważalna.

Alternatywę stanowią pianina akustyczne, wykonywane z pionierskich materiałów o doskonałym, cudownym brzmieniu, który zachwyci twórców i pasjonatów muzyki klasycznej. W sklepie dostępne są także pianina przenośne, które są wprost idealnym rozwiązaniem dla każdego muzyka, który ceni sobie mobilność i tejże cechy oczekuje także od sprzętu, na którym gra. Przenośne pianina mają tę zaletę, że można zawsze zabrać je ze sobą, niezależnie od tego, czy ma się w planach zwykłą, cykliczną próbę czy też może koncert, a może umówioną lekcję muzyki. Po dokupieniu specjalnej obudowy do pianina przenośnego można przekształcić je w pianino stacjonarne.

Fortepiany

To możliwość zakupu nowoczesnego fortepianu cyfrowego, tradycyjnego lub też koncertowego. Instrument ten prezentuje się fenomenalnie i będzie wprost idealny do mieszkania osoby zakochanej w muzyce, która potrafi go wykorzystać. Niektóre modele z niewielkimi pudłami rezonansowymi z powodzeniem zmieszczą się w większości mieszkań, w prosty sposób można więc spełnić swoje marzenie o posiadaniu takiego instrumentu na wyłączność.

Keyboardy

Dzięki dostępnym w sklepie keyboardom można odtwarzać muzykę, ale i ją komponować. Wbudowane dźwięki i podkłady upraszczają sprawę, a także stwarzają artyście szereg możliwości tworzenia własnych, niepowtarzalnych aranżacji. Są to instrumenty bardzo poręczne, które ulokowane na specjalnym statywie są też wygodne w użytkowaniu. W sklepie można znaleźć zarówno najprostsze modele tych urządzeń, które posłużą do zabawy, modele przeznaczone dla początkujących muzyków jak i dla bardziej zaawansowanych osób.

Syntezatory oraz dodatkowe akcesoria dedykowane muzykom

Waldorf, Akai czy też Korg Krome to tylko niektóre marki syntezatorów, jakie oferuje sklep Pianostore. Instrumenty te oferują niesamowite brzmienie i są często wybierane przez wielu muzyków.

Oprócz zaprezentowanych powyżej głównych kategorii produktowych Pianostore, można tutaj znaleźć także szereg interesujących i przydatnych akcesoriów, a znajdziemy wśród nich statywy pod klawisze, pulpity, pokrowce na klawisze, statywy mikrofonowe oraz monitory studyjne. Jeśli więc chcemy zaopatrzyć się w taki sprzęt, a także drobniejsze części i akcesoria do sprzętów muzycznych – z pewnością warto właśnie tutaj skierować swoje kroki.

 

PianoStore