parallax background

Cudawianki odwołane

12 maja 2020

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce postanowiliśmy odwołać tegoroczne Cudawianki. Po raz pierwszy od lat, lato oficjalnie nie zacznie się #wGdyni. Była to trudna decyzja, jednakże konieczna, gdyż Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze.

Życie to ciekawy splot wydarzeń i sztuka podejmowania trudnych decyzji. Z wielką przykrością musimy Was poinformować, że w tym roku lato nie zacznie się w Gdyni Cudawiankami. Od tygodni obserwowaliśmy sytuację, rozważaliśmy wiele możliwości i pomysłów, jednak wszystkie znaki na ziemi i niebie zmuszają nas do pozostania w okopach i planowania lepszych czasów. Ta decyzja jest najtrudniejszą, z jaką przyszło się nam zmierzyć od lat, jednakże sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie nie pozostawia nam złudzeń.

Cudawianki to przede wszystkim Wy – ludzie, którzy chcą się bawić, uśmiechać i celebrować początek lata w najlepszym muzycznym towarzystwie. Plany na ten rok były zacne, tym bardziej boli konieczność ich odwołania. Nie wiemy co przyniosą kolejne tygodnie, dlatego nie chcąc narażać Waszego zdrowia i dobrego samopoczucia, zdecydowaliśmy się odwołać w tym roku oficjalne, gdyńskie powitanie lata.

Cudawianki odwołaneCudawianki Gdynia 2018 22

Mamy wielką nadzieję, że w przyszłym roku rozpoczniemy wakacje tak jak zawsze, wesoło, z przytupem i w wiankach na głowach, a uporczywa niecodzienność roku 2020, która zaskoczyła nas i sparaliżowała, pozostanie tylko mglistym wspomnieniem i niezbyt zabawną anegdotą.

Choć będzie w tym roku inaczej, bądźcie z nami online. Wkroczmy w wakacje wspólnie, lecz z pozycji zalecanego dystansu.

Pamiętajcie, co by się nie działo – #jestcudnie!

Do zobaczenia za rok!

Źródło: Cudawianki