Wygraj wejściówki na NAUKOWE LOVE 2018

Przed nami WALENTYNKI 2018! Centrum Nauki Experyment w Gdyni zaczyna świętowanie już w najbliższy weekend! Masz skończone 18 lat i chcesz wygrać 2-osobową wejściówkę do CNE na walentynkowy wieczór dla dorosłych NAUKOWE LOVE w najbliższą sobotę? Weź udział w naszym konkursie!

 

Wystarczy, że odpowiesz poprawnie na pytanie:

 jak brzmi hasło przewodnie  tegorocznego święta zakochanych w EXPERYMENCIE?

Podpowiedź znajdziecie TUTAJ 🙂

 

Krótkie zasady:
Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem zgłaszającego – WARUNEK OBOWIĄZKOWY!) wysyłajcie w treści maila na gogdynia@gogdynia.pl. Macie czas do piątku (09.02.2018 r.) do godz. 08.00. Wśród wszystkich prawidłowych odpowiedzi wylosujemy 2 szczęśliwców, z których każdy otrzyma jedną 2-osobową wejściówkę na NAUKOWE LOVE w Centrum Nauki Experyment w Gdyni (na 10.02.1018 r.). Zwycięzców ogłosimy na naszej stronie www pod postem konkursowym, a szczęśliwych wygranych powiadomimy mailowo w piątek, 09.02.2018 r.do godz. 12.00.  🙂
Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Centrum Nauki Experyment w Gdyni ma możliwość weryfikacji dokumentu potwierdzającego wiek osoby posiadającej wejściówkę na Naukowe Love.
Jury w dwuosobowym składzie, drogą losowania wyłoni 2 zwycięzców, z których każdy otrzyma 1 2-oosobowe zaproszenie.
Nagroda nie podlega wymianie na inne bilety, czy też na nagrody pieniężne. Nie może też być przekazana osobom trzecim.
Udział w konkursie jest dobrowolny. Mail uczestników konkursu zostanie dopisany do listy odbiorców newslettera serwisu www.gogdynia.pl. Dane uczestnika konkursu zostaną przekazane Organizatorowi celem przekazania nagrody.
Gogdynia zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu podczas trwania konkursu – w takim wypadku poinformujemy o zmianach na www.gogdynia.pl oraz na naszych profilach na facebook’u, twitterze i google+.ŻYCZYMY POWODZENIA 🙂
*******
Dziękujemy za udział w konkursie 🙂 Dwuosobowe zaproszenia do CN Experyment w Gdyni, na sobotnie NAUKOWE LOVE wygrywają Sandra W. i Paulina K. GRATULUJEMY! Drogą mailową wysyłamy info o wygranej oraz co i jak z odbiorem nagród.