TANECZNE PORANKI vol. 3: Kamienna Góra

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

TANECZNE PORANKI vol. 3: Kamienna Góra

6 sierpnia 2016

W czasie, kiedy szkoły tańca i kluby fitness uszczuplają grafiki, kiedy plażowicze zajmują pozycję poziomą by skorzystać z uroków słonecznych kąpieli, kiedy inni oddają się sobotnim pracom porządkowym, my zapraszamy na godzinę z tańcem.

W sobotni poranek pobudzimy ciało i umysł inaczej niż filiżanką kawy. Spędzimy czas w ruchu na świeżym powietrzu. Dotlenimy mózg i serce w miejscu i sposób alternatywny do sali i zajęć fitness. Skorzystamy z uroków lipcowego i sierpniowego słońca inaczej niż leżąc na plaży.

Zapraszamy na zajęcia, które będą oparte o taniec współczesny, improwizację, taniec naturalny i streching. Zajęcia będą miały charakter otwarty. Będą skonstruowane tak, by zadowolić każdego uczestnika, niezależnie od poziomu zaawansowania w tańcu.

Na trzeci taneczny poranek zapraszamy 6 SIERPNIA O GODZINIE 10:00 NA KAMIENNĄ GÓRĘ

SPOTYKAMY SIĘ O 9:50 PRZY POMNIKU HARCERZA.

Tym razem zajęcia poprowadzi dla Was…

Natalia Szafrankiewicz – absolwentka choreografii i technik tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Pierwsze taneczne kroki w tańcu współczesnym stawiała w Scenie 138 w Teatrze Miejskim w Gdyni, później w Toruniu w Teatrze Tańca Akro, m.in. w spektaklu Irada Mazliaha. Uczestniczyła w wielu warsztatach tańca współczesnego. Obecnie pracuje jako instruktor i prowadzi własny teatr tańca.

Szczegóły

Data:
6 sierpnia 2016
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Kamienna Góra
Kamienna Góra
Gdynia, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.ckgdynia.pl/