Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

KLIF NORDIC WALKING

6 listopada 2018-27 listopada 2018

Jak się nie dać listopadowi? Dosłownie wyjść mu naprzeciw! Galeria Klif wraz z Parterami Calypso Fitness i Martes Sport w każdy wtorek i sobotę listopada zapraszają na marsz Nordic Walking po Orłowie.  Pierwsze spotkanie już 6 listopada.

 

Nordic Walking czyli popularny marsz z kijkami w ostatnich latach zyskał mocno na popularności. Dzieje się tak dlatego, że jest to sport praktycznie dla każdego kto się porusza o własnych nogach. Nie wymaga specjalnego przygotowania sportowego, a zakup sprzętu to niewielki wydatek. Marsze można uprawiać prawie wszędzie i o każdej porze roku. Dlatego Klif i Calypso Fitness wychodzą naprzeciw listopadowi i proponują wspólne marsze dwa razy w tygodniu. Wszystkich chętnych wspiera Martes Sport, który przygotował kijki dla uczestników aktywnych spotkań.

Marsze z kijkami, a szczególnie te na świeżym powietrzu poprawiają pracę układu krwionośnego oraz działanie układu oddechowego. Wzmacniają kondycję  fizyczną i poprawiają samopoczucie. W przeciwieństwie do zwykłego marszu, w Nordic Walking angażujemy również górne partie ciała, co sprawia, że pracuje ponad 80% mięśni naszego ciała przy niewielkim obciążeniu stawów.

 

 

Na pierwszy jesienny marsz już 6 listopada o godz.10.00 zaprasza trenerka Calypso Fitness, Ania Gloc-Żyszkiewicz.

Treningi są bezpłatne i trwają 90 minut.

Chętni mogą zapisać się telefonicznie w klubie Calypso Klif.

 

 

Szczegóły

Start:
6 listopada 2018
Koniec:
27 listopada 2018

Organizator

Galeria Klif