Studencki Dom Marynarza Nr 2 (tzw. Dwa Żagle) to budynek o niespotykanej architekturze w kształcie dwóch żagli, malowniczo położony w centrum Gdyni, bezpośrednio przy plaży miejskiej i Bulwarze Nadmorskim, w odległości ok. 5 min. spacerkiem od Skweru Kościuszki.

Z okien roztaczają się piękne widoki, z jednej strony w kierunku miasta wraz z Kamienną Górą, a z drugiej strony – widok na plażę i Zatokę Gdańską wraz z bogatą linią brzegową.

W sezonie letnim oferujemy łącznie 186 miejsc, poza sezonem oferujemy 3 pokoje gościnne a także miejsca studenckie w miarę wolnych miejsc. W ofercie mamy pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z własnymi łazienkami oraz kompleksy 2 pokojowe ze wspólną łazienką. W kompleksie znajduje się 5 miejsc, pokój 2-osobowy i pokój 3-osobowy.

Pokoje są ładnie umeblowane, wyposażone m.in. w czajnik elektryczny i TV. Ponadto w budynku znajduje się 5 ogólnodostępnych kuchni przeznaczonych do wspólnego użytkowania, wyposażonych w płyty elektryczne i kuchenki mikrofalowe.

Ponadto:
– obiekt przystosowany jest dla niepełnosprawnych
– posiadamy salę konferencyjną na 80 osób w układzie teatralnym

W budynku znajduje się klub Hormon, w którym odbywają się imprezy. Istnieje możliwość wykupienia posiłków, po wcześniejszym zarezerwowaniu (tel. kom. 501 660 809).

Więcej na www.akademiki.am.gdynia.pl/sdm2

[codepeople-post-map]