MS ASTOR zacumuje przy Nabrzeżu Pomorskim

Astor przy Nabrzeżu Francuskim - fot. gogdynia

14 sierpnia br. wyjątkowo przy Nabrzeżu Pomorskim, na Skwerze Kościuszki, w samym centrum Gdyni, zacumuje statek pasażerski ms ASTOR pływający pod banderą Wysp Bahama.

Statek o długości 176,5 m i szerokości 23,0 m został zbudowany w 1987 roku w niemieckiej stoczni w Kilonii. MS Astor przyjmuje na swój siedmiopiętrowy pokład około 600 pasażerów. Natomiast aż 300-osobowa załoga , zapewnia podczas rejsów wszystkim pasażerom wysoki standard obsługi i komfortu. Powitanie statku uświetni występ orkiestry PSTRONG oraz pokaz tamburmajorek.

Wizyta ms ASTOR przy Nabrzeżu Pomorskim na Skwerze Kościuszki będzie znakomitą okazją do odwiedzenia samego… Portu Gdynia, który zaprasza mieszkańców oraz turystów w godzinach 10:00 – 15:00 do swojego firmowego stoiska, umieszczonego przy statku, gdzie m.in. prezentowane będą różnego rodzaju atrakcje dla dzieci i nie tylko. Na pewno wielkie zainteresowanie wzbudzi zabawa… w budowę prawdziwego portu. Można będzie również skorzystać z foto-budki i zrobić sobie zdjęcie na tle statku ms Astor.


Źródło: Port Gdynia