parallax background

Konkurs: wygraj torbę gogdynia.pl – konkurs zakończony

10 sierpnia 2017
Lato w pełni, w Gdyni odbywa się sporo imprez, ale tym co przyciąga do miasta najchętniej jest chyba biały piasek plaż :) Jeśli wybierasz się na plażing-smażing, na bank przyda się tobie nasza gogdyniowa torba! 
Jak ją zdobyć? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, a jedna z 8 toreb w 2 modelach może być właśnie twoja! Konkurs jest szybki, więc jeszcze tego lata masz szansę polansować się na plaży z torbą od nas :)

Plaża to miejsce, gdzie łatwo stracić dziecko z oczu w tłumie. Zwłaszcza w czasie dużych imprez masowych, takich jak Aerobaltic Gdynia 2017 - jak więc zabezpieczyć najmłodszych? Organizatorzy Aerobaltic Gdynia 2017 zadbali o to i... no właśnie - to jest pytanie konkursowe: CO I GDZIE MOŻNA POBRAĆ PODCZAS AEROBALTIC GDYNIA 2017, ABY UŁATWIĆ ODNALEZIENIE DZIECKA W PRZYPADKU JEGO ZAGINIĘCIA W TŁUMIE?

Podpowiedzi znajdziecie tutaj: gogdynia.pl/wydarzenia/aerobaltic-gdynia-2017

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem zgłaszającego - WARUNEK OBOWIĄZKOWY!) wysyłajcie w treści maila na gogdynia@gogdynia.pl. Macie czas do soboty (12.08.2017) do południa. Wśród wszystkich prawidłowych odpowiedzi wylosujemy 8 szczęśliwców, z których każdy otrzyma 1 torbę gogdynia.pl. 5 z nich otrzyma plażową torbę mesh, 3 osoby otrzymają torby bawełniane gogdynia.pl. W niedzielę, 13.08.2017 r. o godz. 21.00 ogłosimy zwycięzców na naszych profilach na facebook’u, twitterze i google+. No i oczywiście powiadomimy Ich mailowo :)  
Nagroda nie podlega wymianie na inne gadżety, czy też na nagrody pieniężne. Udział w konkursie jest dobrowolny. Mail uczestników konkursu zostanie dopisany do listy odbiorców newslettera serwisu www.gogdynia.pl.
Gogdynia zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu podczas trwania konkursu - w takim wypadku poinformujemy o zmianach na www.gogdynia.pl oraz na naszych profilach na facebook’u, twitterze i google+.

  ŻYCZYMY POWODZENIA :)