Konkurs: wygraj nagrody od LIDL – konkurs zakończony

Już 28 lipca zostanie otwarty sklep Lidl w Gdyni. Dzień otwarcia to czas wielu atrakcji. Będzie można zrobić zakupy w promocyjnych cenach, wziąć udział w warsztatach kulinarnych oraz wspólnym grillowaniu.

Już 28 lipca o godzinie 8:00 przy ul. Chwarznieńskiej 129 otwarty zostanie siódmy sklep sieci Lidl w Gdyni. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w festynie oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie w Gdyni klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.: w  ramach „Chrupiące z  Pieca” – chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny „Pikok”, mięso „Świeża porcja” lub „Rzeźnik” czy świeże owoce  i  warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, w tym produkty z linii BIO.

Firma Lidl od lat nieustannie współpracuje  z  polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak  i  mniejszych, lokalnych dostawców. W  asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 28 lipca do niedzieli 7 sierpnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Gdyni znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się  średnio trzy razy w  tygodniu. W  nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Z okazji nowego otwarcia zorganizowane zostaną m.in animacje i zabawy dla dzieci oraz konkursy. Odbędą się także pokazy kulinarne z degustacją, przygotowane przez profesjonalnych szefów kuchni. Klienci będą mieli także okazję skosztować aromatyczną kawę.

Sklep sieci Lidl w Gdyni zlokalizowany przy ul. Chwarznieńskiej 129 ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 19:00. Ponadto dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy ok. 50 miejsc parkingowych.
„Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

 • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych
 • oświetlenie LED

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

 

Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać przygotowaliśmy konkurs. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – 3 kosze produktów od Lidla. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Pieczywo to podstawa śniadania w wielu domach. Zawsze świeże, chrupiące i zdrowe produkty znajdziesz w Lidlu w dziale:

A) Chrupiące z pieca
B) Pieczywo z pieca
C) Pieczywo Lidla

Zadanie dodatkowe dla chętnych: zdradź nam jakie składniki znajdują się w Twojej ulubionej kanapce?

 

Na odpowiedzi czekamy do 28 lipca. Powodzenia!

 

******

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu oraz jednostką odpowiedzialną za jego prawidłowy przebieg jest
  gogdynia.pl.
 2. Fundatorem nagród jest Agencja 24/7Communication, działającą w imieniu Lidl Polska.
 3. Nagrody dla zwycięzców konkursu: 3 kosze z produktami z oferty Lidl Polska. Szacowana
  wartość każdego zestawu nagród wynosi ok. 60 zł. Przykładowe zdjęcie koszyka stanowi fotografia konkursowa. Wizualizacja kosza nagród powinna być traktowana jako
  informacja poglądowa. Faktyczna zawartość kosza może się różnić – niemniej jednak
  wartość kosza nie ulega zmianie.
 4. Zadaniem uczestnika konkursu jest odpowiedź na pytanie konkursowe: pieczywo to podstawa śniadania w wielu domach. Zawsze świeże, chrupiące i zdrowe produkty znajdziesz w Lidlu w dziale:A) Chrupiące z pieca   B) Pieczywo z pieca   C) Pieczywo Lidla
 5. Uczestnik konkursu musi przesłać odpowiedź do dnia 28.07.2016 r., do godz. 23.59 na maila gogdynia@gogdynia.pl.
 6. Po tym terminie Organizator konkursu wyłoni drogą losowania 3 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody konkursowe.
 7. Do dnia 29.07.2016 r. do godz. 21.00 Organizator poinformuje zwycięzców o wygranej drogą mailową. W celu otrzymania nagrody, zwycięzca będzie zobowiązany przekazać Organizatorowi dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres do wysyłki nagrody oraz numer telefonu), które to dane następnie przekaże Fundatorowi, celem przygotowania i wysyłki nagród. Dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane jedynie w celu realizacji konkursu i przekazania nagród.
 8. Agencja 24/7 Communication prześle nagrody do zwycięzców konkursu kurierem w ciągu 30 dni od dnia zakończenia konkursu.
 9. Organizator ma prawo zmienić treść konkursu lub odwołać go w trakcie jego trwania, bez podania przyczyny.

 

****************

Gratulujemy! Nagrody trafiają do:

 • Krzyszofa P.
 • Szachta
 • KAtarzyny G.

 

[codepeople-post-map]