Do Państwa dyspozycji oddajemy 55 wygodnie urządzonych pokoi, w tym: 15 pokoi jednoosobowych i 40 pokoi dwuosobowych.

W każdym pokoju jest łazienka, TV SAT, radio i telefon. Goście mogą skorzystać w każdym pokoju z darmowego dostępu do Internetu. Posiadamy salkę fitness, bilard, darmowy parking hotelowy, a w sąsiedztwie hotelu znajduje się całodobowy parking strzeżony.

Nasz Cafe Bar o nowym wystroju stoi dla Państwa otworem w godzinach 17:00-23:00 – zapraszamy serdecznie. Zachęcamy również do skorzystania z naszej sali bilardowej oraz salki fitness.

Hotel Antares to idealne miejsce zarówno do organizowania wypoczynku, jak również konferencji i szkoleń. Uczestnikom zapewniamy 2 sale konferencyjno – bankietowe na ok. 15, 30 osób. W czasie konferencji zapewniamy całodzienne wyżywienie. Organizujemy również kameralne uroczystości rodzinne.

Każdego Gościa traktujemy indywidualnie, dlatego wszelkie szczegóły ustalamy z uwzględnieniem Jego konkretnych wymagań. Nasz sympatyczny personel gwarantuje profesjonalną obsługę oraz serdeczną atmosferę. Chętnie udzielamy informacji o aktualnie odbywających się imprezach kulturalnojęzykowych w Gdyni i okolicach.

Pomożemy w:

  • wynajmie samochodu bądź autokaru
  • rezerwacji biletów na rejsy statkiem, wodolotem, motorówką i promem po gdyńskim porcie, do Jastarni, na Hel, do Gdańska oraz do Karlskrony i Helsinek.
  • rezerwacji biletów do Teatru Muzycznego, Miejskiego i Kameralnego
  • organizacji jazdy konnej i lotu balonem.

Szczegóły – na hotelantares.pl

[codepeople-post-map]