parallax background

Gdynia Design Days

28 kwietnia 2020

GDYNIA DESIGN DAYS 2020

4-11 LIPCA

Uwaga! Przeprojektowaliśmy festiwal.

W obliczu pandemii stanęliśmy przed decyzją: czy, kiedy i w jakiej formie zorganizować tegoroczną edycję Gdynia Design Days. Rozważnie i z pełną odpowiedzialnością podeszliśmy do postawionego przed nami wyzwania. Postanowiliśmy przeprojektować festiwal i w tym roku spotkamy się w sieci.

Podczas Gdynia Design Days mówimy o projektowaniu, jako sposobie rozwiązywania problemów. Co roku podkreślamy rolę i odpowiedzialność projektantów, branży kreatywnej, biznesu i samorządów w projektowaniu produktów, usług, przestrzeni. Festiwal to 365 dni pracy. W tym roku przygotowaliśmy wartościowe treści i nawiązaliśmy współpracę z wyjątkowymi ludźmi – wszystko po to, aby stworzyć kreatywną platformę wymiany myśli. Cieszyliśmy się, że kolejny raz tak wiele osób przyjedzie do Gdyni, jednak musimy zmienić plany. W tym roku wszyscy spotkamy się w sieci.


Stworzyliśmy wyjątkowe wydanie Gdynia Design Days na czas kryzysu. Niepewność i zmienność zmusza nas do skupienia się na prawdziwych wartościach, które dla każdego w tej chwili mają inne oblicze. Gdy wszyscy robimy pauzę, starajmy się pozostać uważni na inne wyzwania, które nadal potrzebują mądrych, funkcjonalnych i trwałych rozwiązań.


Kontynuujmy globalną dyskusję pod hasłem UWAGA. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, nowe technologie i narzędzia online będą wspierać rozpowszechnianie scenariuszy przyszłości i roli projektowania. Dobra wiadomość jest taka, że wszyscy, niezależnie od tego, gdzie będziecie, skorzystacie z ogromnej wiedzy, jaką co roku serwuje festiwal. Uwaga, czas na zmiany!


Wkrótce więcej szczegółów na temat wirtualnej wersji Gdynia Design Days.


kiedy?

4 – 11 lipca

 

oficjalny hashtag:

#GDD2020 #GDD #gdyniadesigndays #uwaga

 

Gdynia Design DaysGdynia Design Days