Centrum Riviera to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe Trójmiasta i całego Pomorza, jedno z największych centrów handlowych Polski. Riviera posiada jeden z najbogatszych tenant mix pośród wszystkich polskich galerii handlowych.

Riviera podaruje klientom jedyne w swoim rodzaju miejsce łączące centrum rozrywki i idealne miejsce do spędzania wolnego czasu, oddając tradycyjny charakter ulicy handlowej w pięknym i przytulnym wnętrzu, a także oferując gdynianom i mieszkańcom metropolii przytulne restauracje, kawiarnie i bary. Będzie to najintensywniej żyjące centrum rozrywkowe Gdyni – miejsce koncertów, pokazów, zdarzeń i występów artystycznych.

Powierzchnia najmu Riviery wynosi 70 000 metrów kwadratowych na dwóch poziomach z 240 sklepami, co daje Centrum pierwsze miejsce w północnej części kraju pod względem powierzchni i lokuje je w pierwszej dziesiątce największych centrów handlowych w Polsce. Najbliższe galerie handlowe porównywalnej wielkości i jakości znajdują się w Warszawie, Łodzi i Poznaniu.

Riviera posiada dostępnych dla klientów 2500 miejsc parkingowych, czyli ma ich dwa i pół razy więcej niż dotychczasowy lider na Pomorzu. Riviera posiada największy w Polsce i pierwszy w Trójmieście duży strzeżony parking dla 300 rowerów wraz z miejscem serwisowym.

[codepeople-post-map]