Często, myląc pojęcia, szukamy metod do zmotywowania się, gdy w
rzeczywistości brakuje nam determinacji. Zainspirowani staramy się
przełożyć inspirację na konkretne działania i wyniki, co wcale nie jest takie proste, jak się nam wydaje.

Arena Mówców to połączenie sportowców i mówców motywacyjnych, symbioza wiedzy i metod sprawdzonych w praktyce, której celem jest pokazanie szerszej perspektywy i odnalezienia w sobie tego odpowiedniego czynnika, który przybliży nas do celu.

Wydarzenie kierowane jest zarówno do osób zainteresowanych
tematyką rozwoju osobistego, ludzi ze świata biznesu i aktywnych
zawodowo, ale także sportowców, młodego pokolenia i licznych „fanów” i obserwujących zaproszonych gości.

Jest to kilka godzin pełnych inspiracji, konkretnych historii z życia,
wymiany doświadczeń i cennych wskazówek. Arenę Mówców wyróżnia specjalny dobór prelegentów o wysokim poziomie prezentowanych treści i doświadczenia.

PRELEGENCI


1. Jacek Walkiewicz
2. Karol Bielecki
3. Łukasz Jakóbiak
4. Bartosz Ostałowski
5. Jakub B.Bączek
6. Otylia Jędrzejczak
Prowadzący: Maciej Kautz

JACEK WALKIEWICZ

PSYCHOLOG / MÓWCA MOTYWACYJNY

Psycholog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od dwudziestu pięciu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 500 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący , narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykłady na TEDx umieszczone na YouTube mają ponad 5 milionów odsłon. Autor książek: „Rozmyślnik Jacka Walkiewicza”, „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości”. Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery ( nagroda Teofrasta ) za najpopularniejsza książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. W 2019 za całokształt dokonań i za działanie na rzecz wspierania kobiet otrzymał w konkursie Polish Businesswoman Awards magazynu „Businesswoman & life” statuetkę w kategorii Wybitna Osobowość.

KAROL BIELECKI

PIŁKARZ RĘCZNY / MÓWCA MOTYWACYJNY

Polski piłkarz ręczny, grający na pozycji lewego rozgrywającego, reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich, wicemistrz świata z 2007, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009, brązowy medalista z Mistrzostw Świata 2015 w Katarze.
W 2010 roku, podczas meczu z Chorwacją , w wyniku wypadku stracił oko. Jest jedynym na świecie zawodnikiem który grał w piłkę ręczną bez oka odnosząc sukcesy nieporównywalne z innymi.
W 2016 roku pełnił rolę chorążego reprezentacji Polski podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, podczas których został także Królem Strzelców rzucając 55 bramek.
Po sezonie klubowym 2017/2018 zakończył karierę sportową. Obecnie zajmuje się wystąpieniami motywacyjnymi, bazując na swoich doświadczeniach i historii.

ŁUKASZ JAKÓBIAK

MÓWCA INSPIRUJĄCY

Zasłynął wywieszeniem gigantycznego CV przed firmą w której chciał pracować. Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.
W 2013, 2014, 2015 i 2016 roku zrealizował swój cykl wykładów na terenie całej Polski. Prowadził wykłady razem z Jackiem Walkiewiczem. Był gościem seminarium „Go Big Or Go Home” z Randy Gagem, gdzie wysłuchało go ponad pół tysiąca uczestników. Wykładał jako jeden z 12 najlepszych mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014, 2015 i 2016 roku. W marcu 2015 wystąpił na Uniwersytetach: Greenwich i Oxford i na prestiżowej konferencji TEDx. Prelegent jednego z największych eventów motywacyjnych w Europie – Życie bez Ograniczeń – z Nickiem Vujicicem i Lesem Brownem. W 2016 roku ze swoim wykładem był gościem Sebastiana Kotowa na evencie Efekt Domina. W styczniu 2017 roku wystąpił na jednym z największych eventów dla kobiet Queens of Life. Do września 2017 roku wysłuchało go podczas wystąpień na żywo ponad 65 000 osób. Gość i prelegent wielu konferencji, m. in. „Łódź JungleWeb”, „Like us, TOO” na Uniwersytecie Jagiellońskim, „Creative Mornings” w Warszawie czy „XX Forum Gospodarczego” w Toruniu. Brał udział w pierwszej polskiej edycji National Achievers Congress w Polsce, na której wystąpił m.in. Robert Kiyosaki, brał też udział w seminarium Jacka Canfielda oraz szkoleniach Briana Tracy, a także w The Way Ahead z Tonym Robbinsem. W 2013 roku został członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. W swoich talk-show gościł m.in. Jacka Canfielda i Brian’a Tracy. Aktualnie możemy oglądać go w programie Azja Express w telewizji TVN.
Rocznie daje blisko 100 wykładów motywacyjnych. Wykładał dla firm takich jak Allianz, PZU, Coca Cola, Loreal, W.Kruk, Pracuj.pl, 3M, Bacardi, BZ WBK, Orange, Aviva, UBS, Beko, Avon, Gedeon Richter, GSK, Microsoft, iSpot, Siemens, Lekam, ING, PLAY, PEPSICO.

BARTOSZ OSTAŁOWSKI

KIEROWCA WYŚCIGOWY

Jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który nie ma obu rąk i samochód prowadzi stopą. Posiada międzynarodową licencję wyścigową FIA i z sukcesami rywalizuje na równych zasadach ze sprawnymi kierowcami w Driftingowych Mistrzostwach Polski oraz ligach europejskich. Jest mówcą motywacyjnym występującym na konferencjach i spotkaniach biznesowych. Stara się wspierać ludzi w osiąganiu sukcesów, a także w rozwoju osobistym. Bartosz prowadzi autorski kanał na YouTube – „Pasja na Krawędzi”, w którym testuje wyjątkowe, ekskluzywne samochody i rozmawia z inspirującymi ludźmi o ich pasjach. Ponadto jest artystą i członkiem Wydawnictwa VDMFK, które zrzesza osoby malujące stopami i ustami.

JAKUB B.BĄCZEK

TRENER MENTALNY

Trener mentalny, mówca inspiracyjny, przedsiębiorca, autor, podróżnik, człowiek wolny finansowo. Zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jego książki sprzedawane są w 17 krajach! Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

OTYLIA JĘDRZEJCZAK

MISTRZYNI OLIMPIJSKA /
MÓWCA MOTYWACYJNY

Mistrzyni Olimpijska w pływaniu, multimedalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski, jako sportowiec osiągnęła wszystko o czym marzyła, ale nie poprzestała na sporcie i jak w sporcie osiąga wyznaczane sobie cele. Jak mówi „Sport to wspaniała przygoda życia, która uczy konsekwencji i determinacji w dążeniu do celu„. Wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, PR-owiec i posiada tytuł Master of Sport Administration. W życiu kieruje się zasadą że „Nie ma rzeczy do których się nie nadajemy, są tylko takie do których się słabo przykładamy”. Prezes Fundacji Otylii Jędrzejczak, która realizuje projekty dla dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie całego kraju. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Sportu Kobiet i Członek Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Towarzystwa Olimpijczyków Polskich. Uważa iż każdy napotkany człowiek czegoś nas uczy, dlatego od 2007 roku z pasji do psychologii prowadzi szkolenia motywacyjne, dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi.

TREMIN I MIEJSCE


Data: 28.02.2020r.
Miejsce: Gdynia Arena
Czas: 10:00 – 18:00
Bilety: https://arenamowcow.abilet.pl
www: https://arenamowcow.pl


================
02.10 – 18.10.2019.
REJESTRACJA
Rejestrując się nabywasz gwarancje kupna biletu z puli biletów limitowanych w cenie przed sprzedażowej. Dodatkowo uzyskujesz dostęp do barku kawowego podczas trwania imprezy za free a sam bilet będzie w formie kolekcjonerskiej
===============
19.10 – 17.11.2019r.
PRZEDSPRZEDAŻ
Przedsprzedaż potrwa do 17.11.2019r lub wyczerpania się limitowanej ilości biletów w przedsprzedaży. Ceny biletów w przedsprzedaży:
Bilet normalny – 149zł (trybuny) lub 199zł(płyta)
Bilet VIP – 399zł (miejsca w strefie VIP, bufet oraz lunch, Gift Pack od prelegentów, 20% zniżki na weekendowy pobyt podczas trwania imprezy 28.02-01.03.2020r. w Jakubowym Hotelu.
Bilety grupowe(min 8 osób) – 129zł (trybuny) lub 179zł (płyta)
===============
18.11 – 28.02.2020r.
SPRZEDAŻ REGULARNA
Sprzedaż biletów potrwa do 28.02.2020r. lub wyczerpania się puli biletów. Ceny biletów:
Bilet normalny – 199zł (trybuna) lub 249zł (płyta)
Bilet VIP – 499zł (miejsca w strefie VIP, bufet oraz lunch, Gift Pack od prelegentów, 20% zniżki na weekendowy pobyt podczas trwania imprezy 28.02-01.03.2020r. w Jakubowym Hotelu https://www.jakubowyhotel.pl)
Bilety grupowe(min 8 osób) – 179zł (trybuna) lub 199zł (płyta)