Oferujemy Wam przytulny dwupokojowy apartament z oddzielną kuchnią i łazienką, parkingiem (garażem) w cichej okolicy.

Doskonała lokalizacja, blisko plaży strzeżonej oraz dzikiej, niedaleko Centrum, dobrze skomunikowana z SKM, PKP w kierunku Sopot, Gdynia, Gdańsk. Wokoło dużo ścieżek pieszych i tras rowerowych wiodących przez Rezerwat Przyrody Kępa Redłowska do Skweru Kościuszki w Gdyni lub przez Klif i Molo w Orłowie plażą do Sopotu, Gdańska.

W odległości kilku minut piechotą od Apartamentu Redłowo usytuowane są niezbędne sklepy spożywcze, poczta, apteka, kościół, plac zabaw oraz Centrum Nauki EXPERYMENT (atrakcja dla całej rodziny). Szczególnie polecamy Naszym Gościom na czas pobytu zapomnieć o samochodzie i zwiedzać nie tylko Gdynię, ale całe Trójmiasto korzystając z Komunikacji Metropolitalnej. Zaledwie 10 minut od Apartamentu zlokalizowany jest przystanek SKM (szybka kolej miejska) Gdynia Redłowo SKM.

Apartament Redłowo jest atrakcyjny o każdej porze roku, lokalizacja pozwala aktywnie spędzić czas na różne sposoby (teatr, koncerty, piesze wycieczki, rowery,plaż etc.). Gdynia jest wyjątkowym miastem, a sąsiedztwo Sopotu i Gdańska nie pozwala się nudzić Naszym Gościom.

Apartament Redłowo Rybki

ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 12/6
81-455 Gdynia
więcej na www.apartament-redlowo.pl